Skype ne dinliyorum Eklentisi

Bilgisayarınızda dinlediğiniz müzikleri filmleri ve videoları Skype de gösterebilmek istiyorsanız bu küçük proğram tam istediğiniz gibi.

Skype’nizin üst kısmında ifade mesajı yerinde bu şekilde ağağıdaki gibi yer alacaktır.. Eğer isterseniz yazı renkleri ve fontlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz..

ne-dinliyorum-eklentisi

ONair yönetim panelinden aşağıdaki kısımda gördüğünüz gibi mood kısmında gerekli olan veya değişmek istediğiniz kısımları editleyip daha sonra, Mood kısmının hemen yanında bulunan Tools seçeneğini açıp save diyerek kaydediyoruz..

ne-dinliyorum

Dj’ler için radyo’da ne dinlediğini veya ne çaldığını gösterebilen, kullanılması gereken bir eklenti. Ayrıca isteyen herkes bu eklentiyi bilgisayarına rahatca kurabilir. Küçün boyutta ve kullanışlı olan bu eklenti sayesinde, Winamp, media player ve benzeri bir çok proğram aracılığı ile dinlediğiniz şarkı ları ne dinliyorum eklentisi ile skype ifade mesajı olarak karşı tarafa yansıtabilirsiniz.

Ayarlanabilir seçenekler sayesinde Dj ismi girebilir yada kendi isminizi yazabilir, Site’nizin ismini yazabilir veya farklı ifade mesajları kullanabilirsiniz.

ONAIR Ne dinliyorum eklentisini BURADAN indirip kurabilirsiniz.

Bu içerik SohbetFan.Com tarafından hazırlanmıştır. Lütfen kaynak göstermeden kullanmayınız

ETİKETLER :